Technologické dny 2023

Technologické dny EIT Manufacturing

bezplatné vzdělávací kurzy pro výrobní firmy

Držte krok s inovacemi

Seznamte se s nejnovějšími technologiemi ve výrobě a zjistěte, jak digitalizovat procesy ve vaší firmě. Série vzdělávacích seminářů a prakticky zaměřených workshopů představí širokou škálu témat od využití dat a digitálních dvojčat, až po průmyslovou aplikaci AI nebo mobilní robotiku. 

Obsah kurzů vytvořily špičkové výzkumné týmy z celé Evropy a výukové materiály kombinují interaktivní obsah s praktickými ukázkami. To vše s odborným výkladem školitelů z ČVUT v českém jazyce. Školící materiály vám navíc zůstanou dostupné i po skončené kurzu na vzdělávací platformě skills.move. Kurzy jsou určené především pro manažery, technology nebo výrobní a aplikační inženýry.

Registrujte se zdarma a seznamte se s pokročilými průmyslovými technologiemi. Kurzy budou probíhat od září do listopadu 2023.

Aktuálně otevřené kurzy

Skills.move

Skills.move je unikátní prostředí pro online vzdělávání výrobních profesionálů a obsahuje širokou škálu odborného obsahu pro průmyslové firmy. Zaregistrujte se a získejte přístup ke stovkám výukových materiálů od partnerských organizací EITM.

Na Technologické dny EIT Manufacturing vás zvou

Kurzy vznikly díky projektům podpořených EIT Manufacturing