EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast

EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast

Startupy jsou hnací silou inovací pro průmysl. Souhlasíte?

My jsme o tom přesvědčeni. V EIT Manufacturing se staráme o to, aby se svět start-upů a průmyslových firem propojoval. I proto zveme inovativní start-upy orientované na průmysl, ale i výrobní podniky a korporace na první společné neformální setkání. Přijďte společně diskutovat o aktuálních výzvách, kterým start-upy čelí.
Akci pořádá EIT Manufacturing CLC East, EIT Manufacturing Hub Czechia a CIIRC ČVUT – Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, to vše s podporou agentury CzechInvest a Národního centra Průmyslu 4.0.

Začněte středeční ráno 29. května 2024 snídaní EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast na CIIRC ČVUT v Praze a poznejte komunitu start-upů se zaměřením na průmysl. Dozvíte se jak funguje evropské společenství EIT Manufacturing, jaké služby start-upům nabízí a jak je možné na této platformě navázat spolupráci s výrobními firmami. Akce je úvodní neformální setkání, na které budou navazovat cílená školení a možnost další podpory v rámci ekosystému EIT Manufacturing, a to včetně propojování s průmyslovými partnery. Snídaně je součástí celodenního programu akce Den otevřených dveří Průmyslu 4.0, kterou pořádá Národní centrum Průmyslu 4.0, CIIRC ČVUT v Praze a centrum RICAIP, a na kterou vás tímto srdečně zveme a kterou můžete navštívit hned nebo kdykoli během dne po naší společné snídani.

Program – 29. května 2024, středa

Hlavním jednacím jazykem snídaně bude angličtina z důvodu účasti kolegů z EIT Manufacturing CLC East ve Vídni. Věříme, že to pro Vás nebude problém.

08:00 – 8:30 Registrace

08:30 – 08:45 Představení EIT Manufacturing: otevřené inovace, služby a podpora start-upům

EIT Manufacturing je největší inovační ekosystém výrobních firem, inovativních start-upů a výzkumných pracovišť v Evropě. Start-upy podporuje už v rané fázi a dokáže jim pomoci s fundingem, vývojem produktu i vstupem na trh. Seznamte se s EITM zblízka.

08:45 – 09:00 Tour de table

Představte vaši společnost a zjistěte, kdo s vámi sedí u stolu. Rychlé kolečko pro seznámení.

09:00 – 09:50 Moderovaný workshop o výzvách i výhodách spolupráce start-upů a výrobních firem

Co je třeba vzít v úvahu pro zajištění úspěchu? Jak se daří start-upům navazovat partnerství s průmyslem? Sdílejte zkušenosti a zjistěte, jakých služeb můžete využít pro váš úspěch. 

Registrace

Vyplňte tento jednoduchý formulář a zajistěte si svoje místo na EITM Open Innovation Breakfast 2024, 29. května 2024, na CIIRC ČVUT v Praze – Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6 – Dejvice.
Potvrzení Vaší účasti a další instrukce budou záhy následovat emailem.

    Den otevřených dveří pro Průmysl 4.0 (10:00 – 17:00)

    Zůstaňte déle a zúčastněte se celodenní konference a veletrhu inovací pro výrobní firmy. Den otevřených dveří pro Průmysl 4.0 nabízí jedinečnou příležitost, jak se na jednom místě seznámit s možnostmi využití nejnovějších technologií ve výrobní praxi, navštívit nejmodernější výzkumnou infrastrukturu RICAIP Testbedu Praha a především navázat důležité kontakty s výrobními firmami z celé republiky. Kompletní program Dne otevřených dveří pro Průmysl 4.0 a registrační formulář najdete na webu Národního centra Průmyslu 4.0.